Kategori: sicil no

memuriyet sicil no sorgulama

657 ye tabi memur ve memuriyet sicil no sorgulamayı TC no dan şifresiz yapmak isterseniz burada bulunan ekrana gidiniz. Bilgi girişinden sonra tescil 4 c yi seçiniz. E devlet şifresi ile memuriyet sicil no öğrenmek isterseniz bu sayfaya gitmelisiniz. memur kurum sicil no ile karıştırma yapmayınız. Memurlara sgk tarafından verilen bir numara vardır . Bunu

emekli sandığı sicil no sorgulama

emekli sandığı sicil no sorgulama işlemini TC ile şifresiz  yapmak isterseniz sayfaya gidiniz. Bilgileri doldurunuz ve sorgulama tuşuna basarak tescili seçiniz . Açılan kısımda 4 c yi seçiniz . E-devlet şifreniz var ise turkiye.gov.tr üzerinden emekli sicil no içinburadaki sayfaya gidiniz tescil numarası bilgilerini öğreniniz .

sigorta no sorgulama şifresiz tc den

sigorta no sorgulama tc kimlik numarası ile şifresiz yapmak için bu ekrandaki bilgileri doldurarak tescili seçiniz. E devlet üzerinden sigorta numarası  burdaki sayfadan öğrenilebilir .Birden fazla sigorta numarası varsa birleştirme talep dilekçesi vermeniz gerekir.

Bağkur no sorgulama tc den şifresiz

Bağkur no sorgulama TC den şifresiz yapmak için buradaki sayfaya gidiniz.Bilgileri doldurdaktan sonra 4 b tescili seçiniz. e devlet şifresi ile burdaki sayfadan bağkur sicil no öğrenme işlemini yapınız. Bağkur numarası vergi kaydı esnaf sanatkarlığa başlama ve ticaret yapma ile verilir.

ssk no sorgulama tc ile şifresiz

SSK sicil no sorgulama işlemini şifresiz Tc numarası ile yapabilirsiniz. Bu sayfadan ad soyad ve tc bilgileri dodurunuz .daha sonra 4 a tescili seçiniz . İsterseniz e-devlet şifresi ile burdaki sayfadan ssk numarasını öğrenebilirsiniz . Birden fazla no varsa birleştirme dilekçesi vermeniz gerekir. SSK no ilk işe başlama ile verilir .
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com