Kategori: Genel

sgk web sgk.gov.tr

Sosyal Güvenlik Kurumunun web sitesi sgk.gov.tr dir. SGK sitesinden sorgulamaların çoğunu kaldırmıştır. SGK ile ilgili öğrenmek istediğiniz bir çok konuyu   e-devlet kapısı üzerinden turkiye.gov.tr sitesinden yapmanız gerekmektedir. e devlet üzerindeki sgk sayfası buradadır SGK web sitesi daha çok mevzuat ve haberler üzerinde yoğunlaşmıştır. Ayrıca emeklilik hesabı ile ilgili interaktif uygulamalarda hala site üzerinden yapılmaktadır.

sgk bilgi edinme

Sosyal Güvenlik Kurumu bilgi edinme ile ilgili bilgiler dosyalar ve mevzuat aşağıdadır. 4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanunu uyarınca yapılacak müracaatları değerlendirmek üzere SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI bünyesinde Bilgi Edinme Birimi kurulmuştur. Posta veya bizzat yapılacak başvurular aşağıda yer alan yazışma adresine, elektronik ve faks ile yapılacak başvurular ise bilgi edinme başvuru formları tam ve eksiksiz

sgk satış ilanları

SGK satış ilanları sayfasında SGK menkul açık artırma ilanları SGK menkul pazarlık ilanları SGK gayrimenkul ilanları başlıklarını göreceksiniz . Buradan Sosyal Güvenlik Kurumu tüm satış ilanlarına ulaşabilirsiniz. SGK satış ilanları sayfasına buradan ulaşabilirsizniz.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com