Archive : sicil no

memuriyet sicil no sorgulama

657 ye tabi memur ve memuriyet sicil no sorgulamayı TC no dan şifresiz yapmak isterseniz burada bulunan ekrana gidiniz. Bilgi girişinden sonra tescil 4 c yi seçiniz. E devlet şifresi ile memuriyet sicil no öğrenmek isterseniz bu sayfaya gitmelisiniz. memur kurum sicil no ile karıştırma yapmayınız. Memurlara sgk tarafından verilen bir numara vardır . Bunu […]

emekli sandığı sicil no sorgulama

emekli sandığı sicil no sorgulama işlemini TC ile şifresiz  yapmak isterseniz sayfaya gidiniz. Bilgileri doldurunuz ve sorgulama tuşuna basarak tescili seçiniz . Açılan kısımda 4 c yi seçiniz . E-devlet şifreniz var ise turkiye.gov.tr üzerinden emekli sicil no içinburadaki sayfaya gidiniz tescil numarası bilgilerini öğreniniz . Related Tags:

sigorta no sorgulama şifresiz tc den

sigorta no sorgulama tc kimlik numarası ile şifresiz yapmak için bu ekrandaki bilgileri doldurarak tescili seçiniz. E devlet üzerinden sigorta numarası  burdaki sayfadan öğrenilebilir .Birden fazla sigorta numarası varsa birleştirme talep dilekçesi vermeniz gerekir. Related Tags:

Bağkur no sorgulama tc den şifresiz

Bağkur no sorgulama TC den şifresiz yapmak için buradaki sayfaya gidiniz.Bilgileri doldurdaktan sonra 4 b tescili seçiniz. e devlet şifresi ile burdaki sayfadan bağkur sicil no öğrenme işlemini yapınız. Bağkur numarası vergi kaydı esnaf sanatkarlığa başlama ve ticaret yapma ile verilir. Related Tags:

ssk no sorgulama tc ile şifresiz

SSK sicil no sorgulama işlemini şifresiz Tc numarası ile yapabilirsiniz. Bu sayfadan ad soyad ve tc bilgileri dodurunuz .daha sonra 4 a tescili seçiniz . İsterseniz e-devlet şifresi ile burdaki sayfadan ssk numarasını öğrenebilirsiniz . Birden fazla no varsa birleştirme dilekçesi vermeniz gerekir. SSK no ilk işe başlama ile verilir . Related Tags:


Ping your blog, website, or RSS feed for Free My Zimbio